MikeYou css settings, config & cfg 2022
| Full Name | - |
| Nickname | MikeYou |
| Birthday | 2003-11-25 (age 22) |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2022-08-25 |
| Last Update | 2022-08-27 |
Navigation
| MikeYou Gear |
| MikeYou Setup |
| MikeYou Config |
| MikeYou Settings |
MikeYou screenshot
MikeYou Gear
| Mouse | - |
| Mousepad | - |
| Keyboard | - |
| Headset | - |
| Earbuds | - |
| Monitor | - |
| Chair | ... |
| Controller | - |
| Case | - |
MikeYou Gaming PC Setup
| GPU | I5-3200M - 2.5ghz |
| CPU | GE Force GT 635M 2GB |
| Memory | 8GB Ram |
| Motherboard | - |
| Power Supply | - |
| Storage | 500GB |
| Fan | - |
| Cooler | - |
MikeYou config
The Counter-Strike Source config file of MikeYou has been downloaded 172 times. Download MikeYou.rar by clicking the download button below.
How to install MikeYou css config
1. Download MikeYou.rar by clicking the download button above.
2. Extract and/or copy file(s) into your Counter-Strike Source folder (Example: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\[account]\counter-strike source\cstrike\cfg).
3. Launch the game and type in "exec configname.cfg" in console to load the config or make sure to add "exec autoexec.cfg", "exec userconfig.cfg" or "exec MikeYou.cfg" to config.cfg file in your Counter-Strike Source folder.
2. Extract and/or copy file(s) into your Counter-Strike Source folder (Example: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\[account]\counter-strike source\cstrike\cfg).
3. Launch the game and type in "exec configname.cfg" in console to load the config or make sure to add "exec autoexec.cfg", "exec userconfig.cfg" or "exec MikeYou.cfg" to config.cfg file in your Counter-Strike Source folder.
Social Media
| Twitch | - |
| - | |
| YouTube | - |
| MikeYou's Instagram | |
| - | |
| TikTok | MikeYou's TikTok |
| Steam | - |
| Discord | - |
MikeYou Settings
Monitor
| Resolution: | 1920x600 |
| Aspect Ratio: | - |
Sensitivity
| Sensitivity: | - |
Crosshair
| Color: | - |
| Size: | - |
FAQ
When is the birthday of MikeYou?
MikeYou was born on 2003-11-25.
How old is MikeYou?
MikeYou is currently 22 years old.
Which GPU is in the PC of MikeYou?
The PC of MikeYou contains a I5-3200M - 2.5ghz GPU.
What CPU is MikeYou using right now?
MikeYou has a GE Force GT 635M 2GB CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of MikeYou. The MikeYou css settings page has been viewed for 1.734 since it was added on 2022-08-25. The last time the settings of MikeYou were on 2022-08-27. Visit the css settings page to view more Counter-Strike Source settings like MikeYou or visit upload section to add your own css settings.
Other Counter-Strike Source settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2023-01-09 | |||
| 2 | 2021-08-23 | |||
| 3 | 2024-02-15 | |||
| 4 | 2023-06-20 | |||
| 5 | 2020-08-08 |
Other Bosnia and Herzegovina gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2020-08-15 | |||
| 2 | 2024-02-16 | |||
| 3 | 2025-01-29 | |||
| 4 | 2025-08-07 | |||
| 5 | 2026-04-02 | |||
| 6 | 2022-03-14 | |||
| 7 | 2023-06-12 | |||
| 8 | 2021-12-04 | |||
| 9 | 2022-01-14 | |||
| 10 | 2025-08-07 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs