ZmjjKK valorant settings, config & cfg 2024
| Full Name | Zheng Yongkang |
| Nickname | ZmjjKK |
| Birthday | 2004-03-03 (age 22) |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2024-04-04 |
| Last Update | 2024-04-04 |
Navigation
| ZmjjKK Gear |
| ZmjjKK Setup |
| ZmjjKK Config |
| ZmjjKK Settings |
ZmjjKK screenshot
ZmjjKK Gear
| Mouse | Razer Viper Mini |
| Mousepad | Artisan Ninja FX Zero Xsoft |
| Keyboard | Wooting 60HE |
| Headset | HyperX Cloud III |
| Earbuds | - |
| Monitor | ZOWIE XL2566K |
| Chair | DXRACER |
| Controller | - |
| Case | NZXT H510 |
ZmjjKK Gaming PC Setup
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| CPU | Intel Core i9-10900K |
| Memory | Corsair Vengeance LPX 16GB |
| Motherboard | GIGABYTE X570 AORUS PRO |
| Power Supply | - |
| Storage | - |
| Fan | - |
| Cooler | - |
ZmjjKK config
There is currently no config file available for ZmjjKK.
Social Media
| Twitch | - |
| ZmjjKK's Twitter | |
| YouTube | ZmjjKK's YouTube |
| - | |
| - | |
| TikTok | ZmjjKK's TikTok |
| Steam | - |
| Discord | - |
ZmjjKK Settings
Window Settings
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Display Mode | Fullscreen |
| Aspect Ratio Method | Letterbox |
Mouse
| DPI | 800 |
| Sensitivity Aim | 0.4 |
| Scoped Sensitivity Multiplier | 1 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Invert Mouse | - |
| Raw Input Buffer | On |
Graphics Quality
| Multithreaded Rendering | On |
| Material Quality | Low |
| Texture Quality | Low |
| Detail Quality | Low |
| UI Quality | Low |
| Vignette | On |
| VSync | Off |
| Anti-Aliasing | MSAA 4x |
| Anisotropic Filtering | 8x |
| Improve Clarity | On |
| Experimental Sharpening | Off |
| Bloom | On |
| Disortion | Off |
| Cast Shadows | Off |
Crosshair
| Crosshair Color | Black |
| Outlines | Off |
| Outline Opacity | - |
| Outline Thickness | - |
| Center Dot | Off |
| Center Dot Opacity | - |
| Center Dot Thickness | - |
Crosshair Inner Lines
| Show Inner Lines | On |
| Inner Line Opacity | 1 |
| Inner Line Length | 3 |
| Inner Line Thickness | 2 |
| Inner Line Offset | 1 |
| Movement Error | Off |
| Firing Error | Off |
Crosshair Outer Lines
| Show Outer Lines | Off |
| Outer Line Opacity | - |
| Outer Line Length | - |
| Outer Line Thickness | - |
| Outer Line Offset | - |
| Movement Error | On |
| Firing Error | On |
FAQ
What is the real name of ZmjjKK?
The real name of ZmjjKK is Zheng Yongkang.
When is the birthday of ZmjjKK?
ZmjjKK was born on 2004-03-03.
How old is ZmjjKK?
ZmjjKK is currently 22 years old.
Which mouse does ZmjjKK use?
Razer Viper Mini is the mouse ZmjjKK is using.
What is the current keyboard ZmjjKK is using?
ZmjjKK is currently using the Wooting 60HE keyboard.
What headset does ZmjjKK currently wear?
ZmjjKK wears the HyperX Cloud III headset.
Which monitor is ZmjjKK using?
The primary monitor of ZmjjKK is the ZOWIE XL2566K.
Which GPU is in the PC of ZmjjKK?
The PC of ZmjjKK contains a NVIDIA GeForce RTX 3090 GPU.
What CPU is ZmjjKK using right now?
ZmjjKK has a Intel Core i9-10900K CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of ZmjjKK. The ZmjjKK valorant settings page has been viewed for 2.274 since it was added on 2024-04-04. The last time the settings of ZmjjKK were on 2024-04-04. Visit the valorant settings page to view more Valorant settings like ZmjjKK or visit upload section to add your own valorant settings.
Other Valorant settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2024-04-06 | |||
| 2 | 2024-04-09 | |||
| 3 | 2024-04-24 | |||
| 4 | 2022-12-08 | |||
| 5 | 2024-04-07 |
Other China gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2025-08-04 | |||
| 2 | 2024-04-11 | |||
| 3 | 2024-04-11 | |||
| 4 | 2024-04-11 | |||
| 5 | 2024-04-11 | |||
| 6 | 2024-04-04 | |||
| 7 | 2024-04-04 | |||
| 8 | 2024-03-30 | |||
| 9 | 2024-04-09 | |||
| 10 | 2024-04-10 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs