d4v41 valorant settings, config & cfg 2024
| Full Name | Ahmad Khalish Rusyaidee bin Nordin |
| Nickname | d4v41 |
| Birthday | 1998-10-14 (age 27) |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2024-04-08 |
| Last Update | 2024-04-08 |
Navigation
| d4v41 Gear |
| d4v41 Setup |
| d4v41 Config |
| d4v41 Settings |
d4v41 screenshot
d4v41 Gear
| Mouse | Logitech G Pro X Superlight |
| Mousepad | SteelSeries DeX |
| Keyboard | HyperX Alloy Origins 60 |
| Headset | HyperX Cloud Alpha |
| Earbuds | - |
| Monitor | BenQ ZOWIE XL2546 |
| Chair | - |
| Controller | - |
| Case | - |
d4v41 Gaming PC Setup
| GPU | MSI Armor GTX1080Ti GDDR5X 11GB |
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X |
| Memory | G.Skill Trident Z RGB 3600Mhz 32GB |
| Motherboard | Gigabyte X570 Aorus Elite |
| Power Supply | - |
| Storage | Samsung 860 Evo M.2 250GB |
| Fan | - |
| Cooler | iCUE H115i RGB PRO XT Liquid CPU Cooler |
d4v41 config
There is currently no config file available for d4v41.
Social Media
| Twitch | d4v41's Twitch |
| d4v41's Twitter | |
| YouTube | d4v41's YouTube |
| d4v41's Instagram | |
| - | |
| TikTok | d4v41's TikTok |
| Steam | - |
| Discord | - |
d4v41 Settings
Window Settings
| Resolution | 1920x1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Mode | Fullscreen |
| Aspect Ratio Method | Letterbox |
Mouse
| DPI | 900 |
| Sensitivity Aim | 0.46 |
| Scoped Sensitivity Multiplier | 1 |
| Windows Sensitivity | 5 |
| Invert Mouse | - |
| Raw Input Buffer | On |
Graphics Quality
| Multithreaded Rendering | - |
| Material Quality | - |
| Texture Quality | - |
| Detail Quality | - |
| UI Quality | - |
| Vignette | - |
| VSync | - |
| Anti-Aliasing | - |
| Anisotropic Filtering | - |
| Improve Clarity | - |
| Experimental Sharpening | - |
| Bloom | - |
| Disortion | - |
| Cast Shadows | - |
Crosshair
| Crosshair Color | - |
| Outlines | - |
| Outline Opacity | - |
| Outline Thickness | - |
| Center Dot | - |
| Center Dot Opacity | - |
| Center Dot Thickness | - |
Crosshair Inner Lines
| Show Inner Lines | - |
| Inner Line Opacity | - |
| Inner Line Length | - |
| Inner Line Thickness | - |
| Inner Line Offset | - |
| Movement Error | - |
| Firing Error | - |
Crosshair Outer Lines
| Show Outer Lines | - |
| Outer Line Opacity | - |
| Outer Line Length | - |
| Outer Line Thickness | - |
| Outer Line Offset | - |
| Movement Error | - |
| Firing Error | - |
FAQ
What is the real name of d4v41?
The real name of d4v41 is Ahmad Khalish Rusyaidee bin Nordin.
When is the birthday of d4v41?
d4v41 was born on 1998-10-14.
How old is d4v41?
d4v41 is currently 27 years old.
Which mouse does d4v41 use?
Logitech G Pro X Superlight is the mouse d4v41 is using.
What is the current keyboard d4v41 is using?
d4v41 is currently using the HyperX Alloy Origins 60 keyboard.
What headset does d4v41 currently wear?
d4v41 wears the HyperX Cloud Alpha headset.
Which monitor is d4v41 using?
The primary monitor of d4v41 is the BenQ ZOWIE XL2546.
Which GPU is in the PC of d4v41?
The PC of d4v41 contains a MSI Armor GTX1080Ti GDDR5X 11GB GPU.
What CPU is d4v41 using right now?
d4v41 has a AMD Ryzen 9 5900X CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of d4v41. The d4v41 valorant settings page has been viewed for 1.066 since it was added on 2024-04-08. The last time the settings of d4v41 were on 2024-04-08. Visit the valorant settings page to view more Valorant settings like d4v41 or visit upload section to add your own valorant settings.
Other Valorant settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2024-04-11 | |||
| 2 | 2024-04-09 | |||
| 3 | 2024-04-11 | |||
| 4 | 2025-08-05 | |||
| 5 | 2024-04-06 |
Other Malaysia gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2024-05-21 | |||
| 2 | 2024-04-08 | |||
| 3 | 2023-03-28 | |||
| 4 | 2021-04-14 | |||
| 5 | 2020-12-30 | |||
| 6 | 2024-03-17 | |||
| 7 | 2024-02-29 | |||
| 8 | 2024-03-17 | |||
| 9 | 2024-03-17 | |||
| 10 | 2020-10-12 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs