poseidonskiy cs2 settings, config & cfg 2024
| Full Name | Alexey Beletsky |
| Nickname | poseidonskiy |
| Birthday | - |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2024-04-20 |
| Last Update | 2024-04-20 |
poseidonskiy screenshot
poseidonskiy Gear
| Mouse | Razer Viper Ultimate |
| Mousepad | - |
| Keyboard | - |
| Headset | - |
| Earbuds | - |
| Monitor | BenQ ZOWIE XL2411K |
| Chair | - |
| Controller | - |
| Case | - |
poseidonskiy Gaming PC Setup
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 TI |
| CPU | Intel Core i9-9900K |
| Memory | 32GB RAM |
| Motherboard | - |
| Power Supply | - |
| Storage | - |
| Fan | - |
| Cooler | - |
poseidonskiy config
There is currently no config file available for poseidonskiy.
Social Media
| Twitch | poseidonskiy's Twitch |
| - | |
| YouTube | poseidonskiy's YouTube |
| poseidonskiy's Instagram | |
| - | |
| TikTok | - |
| Steam | poseidonskiy's Steam |
| Discord | - |
poseidonskiy Settings
Monitor
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Display Mode | - |
| Brightness | - |
| Color Mode | - |
Video Advanced
| Global Shadow Quality | - |
| Model / Texture Detail | - |
| Texture Streaming | - |
| Effect Detail | - |
| Shader Detail | - |
| Boost Player Contrast | - |
| Multicore Rendering | - |
| Multisampling Anti-Aliasing Mode | - |
| FXAA Anti-Aliasing | - |
| Texture Filtering Mode | - |
| Wait for Vertical Sync | - |
| Motion Blur | - |
| Triple-Monitor Mode | - |
| Use Uber Shaders | - |
Viewmodel
| FOV | - |
| Offset X | - |
| Offset Y | - |
| Offset Z | - |
| Presetpos | - |
| Shift Left Amt | - |
| Shift Right Amt | - |
| Recoil | - |
| Righthand | - |
Viewmodel commands
Launch Options
Mouse
| DPI | 400 |
| Sensitivity | 2.3 |
| eDPI | 920 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Zoom Sensitivity | 1 |
| Raw Input | 1 |
| Acceleration | 0 |
Crosshair
| Draw Outline | - |
| Alpha | - |
| Color | - |
| Blue | - |
| Green | - |
| Red | - |
| Dot | - |
| Gap | - |
| Size | - |
| Style | - |
| Thickness | - |
| Sniper | - |
Crosshair commands
cl_bob
| Lower Amt | - |
| Amt Lat | - |
| Amt Vert | - |
| Cycle | - |
cl_bob commands
HUD
Radar
FAQ
What is the real name of poseidonskiy?
The real name of poseidonskiy is Alexey Beletsky.
Which mouse does poseidonskiy use?
Razer Viper Ultimate is the mouse poseidonskiy is using.
Which monitor is poseidonskiy using?
The primary monitor of poseidonskiy is the BenQ ZOWIE XL2411K.
Which GPU is in the PC of poseidonskiy?
The PC of poseidonskiy contains a NVIDIA GeForce RTX 3060 TI GPU.
What CPU is poseidonskiy using right now?
poseidonskiy has a Intel Core i9-9900K CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of poseidonskiy. The poseidonskiy cs2 settings page has been viewed for 2.085 since it was added on 2024-04-20. The last time the settings of poseidonskiy were on 2024-04-20. Visit the cs2 settings page to view more Counter-Strike 2 settings like poseidonskiy or visit upload section to add your own cs2 settings.
Other Counter-Strike 2 settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2024-04-24 | |||
| 2 | 2023-05-01 | |||
| 3 | 2020-10-11 | |||
| 4 | 2020-08-27 | |||
| 5 | 2025-07-28 |
Other Ukraine gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2025-12-17 | |||
| 2 | 2024-04-26 | |||
| 3 | 2024-05-21 | |||
| 4 | 2024-04-01 | |||
| 5 | 2025-08-05 | |||
| 6 | 2024-04-20 | |||
| 7 | 2025-08-08 | |||
| 8 | 2024-02-01 | |||
| 9 | 2025-12-04 | |||
| 10 | 2022-08-24 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs