lollipop21k cs2 settings, config & cfg 2024
| Full Name | Igor Solodkov |
| Nickname | lollipop21k |
| Birthday | 1996-06-21 (age 29) |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2024-04-02 |
| Last Update | 2024-04-03 |
lollipop21k screenshot
lollipop21k Gear
| Mouse | Logitech PRO X Superlight 2 |
| Mousepad | Artisan Zero Mid XL Orange |
| Keyboard | VA108M Summit R2 |
| Headset | EPOS H6 PRO Closed White |
| Earbuds | - |
| Monitor | BenQ XL2566K |
| Chair | - |
| Controller | - |
| Case | Fractal Design Meshify C White |
lollipop21k Gaming PC Setup
| GPU | GEFORCE RTX 3070 |
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Memory | T-Create Expert 32GB DDR5 6000 |
| Motherboard | Gigabyte B650 Aorus Elite AX |
| Power Supply | DeepCool DQ750ST |
| Storage | Kingston KC3000 512GB |
| Fan | - |
| Cooler | DeepCool LS720 |
lollipop21k config
There is currently no config file available for lollipop21k.
Social Media
| Twitch | lollipop21k's Twitch |
| lollipop21k's Twitter | |
| YouTube | lollipop21k's YouTube |
| lollipop21k's Instagram | |
| - | |
| TikTok | lollipop21k's TikTok |
| Steam | lollipop21k's Steam |
| Discord | - |
lollipop21k Settings
Monitor
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 80% |
| Color Mode | - |
Video Advanced
| Global Shadow Quality | - |
| Model / Texture Detail | - |
| Texture Streaming | - |
| Effect Detail | - |
| Shader Detail | - |
| Boost Player Contrast | - |
| Multicore Rendering | - |
| Multisampling Anti-Aliasing Mode | - |
| FXAA Anti-Aliasing | - |
| Texture Filtering Mode | - |
| Wait for Vertical Sync | - |
| Motion Blur | - |
| Triple-Monitor Mode | - |
| Use Uber Shaders | - |
Viewmodel
| FOV | 68 |
| Offset X | 2.5 |
| Offset Y | 0 |
| Offset Z | -1.5 |
| Presetpos | 3 |
| Shift Left Amt | - |
| Shift Right Amt | - |
| Recoil | - |
| Righthand | - |
Viewmodel commands
viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5; viewmodel_presetpos 3;
Launch Options
Mouse
| DPI | 800 |
| Sensitivity | 1.25 |
| eDPI | 1000 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Zoom Sensitivity | 0.8 |
| Raw Input | - |
| Acceleration | - |
Crosshair
| Draw Outline | 0 |
| Alpha | 255 |
| Color | 1 |
| Blue | 165 |
| Green | 255 |
| Red | 255 |
| Dot | 0 |
| Gap | -1 |
| Size | 1 |
| Style | 4 |
| Thickness | 0 |
| Sniper | 1 |
Crosshair commands
cl_crosshair_drawoutline 0; cl_crosshairalpha 255; cl_crosshaircolor 1; cl_crosshaircolor_b 165; cl_crosshaircolor_g 255; cl_crosshaircolor_r 255; cl_crosshairdot 0; cl_crosshairgap -1; cl_crosshairsize 1; cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairthickness 0; cl_crosshair_sniper_width 1;
cl_bob
| Lower Amt | - |
| Amt Lat | - |
| Amt Vert | - |
| Cycle | - |
cl_bob commands
HUD
Radar
FAQ
What is the real name of lollipop21k?
The real name of lollipop21k is Igor Solodkov.
When is the birthday of lollipop21k?
lollipop21k was born on 1996-06-21.
How old is lollipop21k?
lollipop21k is currently 29 years old.
Which mouse does lollipop21k use?
Logitech PRO X Superlight 2 is the mouse lollipop21k is using.
What is the current keyboard lollipop21k is using?
lollipop21k is currently using the VA108M Summit R2 keyboard.
What headset does lollipop21k currently wear?
lollipop21k wears the EPOS H6 PRO Closed White headset.
Which monitor is lollipop21k using?
The primary monitor of lollipop21k is the BenQ XL2566K.
Which GPU is in the PC of lollipop21k?
The PC of lollipop21k contains a GEFORCE RTX 3070 GPU.
What CPU is lollipop21k using right now?
lollipop21k has a AMD Ryzen 7 7800X3D CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of lollipop21k. The lollipop21k cs2 settings page has been viewed for 764 since it was added on 2024-04-02. The last time the settings of lollipop21k were on 2024-04-03. Visit the cs2 settings page to view more Counter-Strike 2 settings like lollipop21k or visit upload section to add your own cs2 settings.
Other Counter-Strike 2 settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2023-01-11 | |||
| 2 | 2022-08-24 | |||
| 3 | 2021-03-13 | |||
| 4 | 2023-03-26 | |||
| 5 | 2024-04-26 |
Other Belarus gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2024-04-03 | |||
| 2 | 2025-04-15 | |||
| 3 | 2024-05-12 | |||
| 4 | 2024-03-31 | |||
| 5 | 2020-05-10 | |||
| 6 | 2024-05-25 | |||
| 7 | 2024-02-20 | |||
| 8 | 2025-08-10 | |||
| 9 | 2024-02-17 | |||
| 10 | 2022-08-20 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs