Leo-1-Final.cfg cs settings, config & cfg 2025
| Full Name | Bahromov Mirzohid |
| Nickname | Leo-1-Final.cfg |
| Birthday | 1996-02-04 (age 30) |
| Nationality | |
| Game | |
| Since | 2025-06-06 |
| Last Update | 2025-06-09 |
Leo-1-Final.cfg Gear
| Mouse | Logitech |
| Mousepad | Logitech G640 |
| Keyboard | Redragon k552 |
| Headset | A4Tech Bloody G300 |
| Earbuds | - |
| Monitor | Asus VG248 (144Hz) |
| Chair | DxRacer Formula series |
| Controller | Logitech F310 |
| Case | ATX Mid Tower, Mini Case |
Leo-1-Final.cfg Gaming PC Setup
| GPU | NVIDIA GT 1030 intel HD 4000 |
| CPU | intel core i7 Ryzen |
| Memory | 16GB DDR5 |
| Motherboard | Asus B450 Gigabyte H61M |
| Power Supply | 400WPSU. ATX 500W |
| Storage | 500gb HDD 256GB SSD |
| Fan | Stock Fan, Cooler Noctua NH-D15 |
| Cooler | - |
Leo-1-Final.cfg config
The Counter-Strike 1.6 config file of Leo-1-Final.cfg has been downloaded 263 times. Download Leo-1-custom-cfg.zip by clicking the download button below.
How to install Leo-1-Final.cfg cs config
1. Download Leo-1-custom-cfg.zip by clicking the download button above.
2. Extract and/or copy file(s) into your Counter-Strike 1.6 folder (Example: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\[account]\counter-strike\cstrike\cfg).
3. Launch the game and type in "exec configname.cfg" in console to load the config or make sure to add "exec autoexec.cfg", "exec userconfig.cfg" or "exec Leo-1-Final.cfg.cfg" to config.cfg file in your Counter-Strike 1.6 folder.
2. Extract and/or copy file(s) into your Counter-Strike 1.6 folder (Example: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\[account]\counter-strike\cstrike\cfg).
3. Launch the game and type in "exec configname.cfg" in console to load the config or make sure to add "exec autoexec.cfg", "exec userconfig.cfg" or "exec Leo-1-Final.cfg.cfg" to config.cfg file in your Counter-Strike 1.6 folder.
Social Media
| Twitch | - |
| - | |
| YouTube | - |
| - | |
| - | |
| TikTok | - |
| Steam | - |
| Discord | - |
Leo-1-Final.cfg Settings
Monitor
| Resolution: | - |
| Aspect Ratio: | - |
Sensitivity
| Sensitivity: | - |
Crosshair
| Color: | - |
| Size: | - |
FAQ
What is the real name of Leo-1-Final.cfg?
The real name of Leo-1-Final.cfg is Bahromov Mirzohid.
When is the birthday of Leo-1-Final.cfg?
Leo-1-Final.cfg was born on 1996-02-04.
How old is Leo-1-Final.cfg?
Leo-1-Final.cfg is currently 30 years old.
Which mouse does Leo-1-Final.cfg use?
Logitech is the mouse Leo-1-Final.cfg is using.
What is the current keyboard Leo-1-Final.cfg is using?
Leo-1-Final.cfg is currently using the Redragon k552 keyboard.
What headset does Leo-1-Final.cfg currently wear?
Leo-1-Final.cfg wears the A4Tech Bloody G300 headset.
Which monitor is Leo-1-Final.cfg using?
The primary monitor of Leo-1-Final.cfg is the Asus VG248 (144Hz).
Which GPU is in the PC of Leo-1-Final.cfg?
The PC of Leo-1-Final.cfg contains a NVIDIA GT 1030 intel HD 4000 GPU.
What CPU is Leo-1-Final.cfg using right now?
Leo-1-Final.cfg has a intel core i7 Ryzen CPU in his gaming PC.
Summary
This page contains the in-game settings, config files (cfg) and hardware setup of Leo-1-Final.cfg. The Leo-1-Final.cfg cs settings page has been viewed for 1.081 since it was added on 2025-06-06. The last time the settings of Leo-1-Final.cfg were on 2025-06-09. Visit the cs settings page to view more Counter-Strike 1.6 settings like Leo-1-Final.cfg or visit upload section to add your own cs settings.
Other Counter-Strike 1.6 settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2020-07-30 | |||
| 2 | 2020-11-02 | |||
| 3 | 2022-08-23 | |||
| 4 | 2020-04-25 | |||
| 5 | 2023-06-25 |
Other Uzbekistan gaming settings
| # | Name | Country | Last Update | |
| 1 | 2021-06-02 | |||
| 2 | 2024-05-10 | |||
| 3 | 2024-05-12 | |||
| 4 | 2021-01-23 | |||
| 5 | 2022-04-13 | |||
| 6 | 2015-07-21 | |||
| 7 | 2015-09-10 | |||
| 8 | 2012-06-15 | |||
| 9 | 2016-01-14 | |||
| 10 | 2012-01-20 |
Top 10 Games
New Setups
New Configs
Updated Gear
Updated Configs